TEENSPIRIT

TeenSpirit is op zoek naar nieuwe vrijwilligers!

Ongeveer eens in de twee weken organiseren wij een activiteit voor tieners van 12 tot rond de 16 jaar in jeugdsoos ’t vooronder. Hier komt een mooie groep tieners op af die het leuk vinden om elkaar op een zaterdagavond te zien. We organiseren spelletjesavonden, doen mee aan Nacht Zonder Dak, kijken ‘Wie is de mol’, organiseren een tapasavond, spelen een pubquiz, brengen een bezoek aan Westerbork, hebben veel lol, maar praten ook over serieuze dingen. Op dit moment zijn we met vijf vrijwilligers, zodat we ongeveer eens in de maand aan de beurt zijn om een avond te organiseren. We zouden ons team heel graag willen uitbreiden. Heeft u of heb jij interesse? Neem gerust contact op met ons: teenspiritharen@gmail.com

Hanna Wildeboer 0630275969

 

Dit bericht is geplaatst in Geen categorie. Bookmark de permalink.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *