ACTIVITEITENAGENDA

 ACTIVITEITENAGENDA

Tijdens de zomervakantie staat een groot deel van de kerkelijke activiteiten op een laag pitje. Daarom in deze periode geen uitgebreide activiteitenagenda. Tegen de tijd dat alle activiteiten weer opstarten, vindt u hier de agenda weer terug. In de tussentijd verwijzen we u voor informatie over onze gemeente naar www.gorechtkerk.nl, naar de overige kopij hier in de kerkbode en naar Vierluik. Wilt u alvast een activiteit voor de agenda op langere termijn aanmelden? Stuurt u dan een mail naar agenda@gorechtkerk.nl.

 

Zondag 12 augustus 2018

  • Na ochtenddienst in de Gorechtkerk koffie drinken in het Gorechthuis

Zondag 19 augustus 2018

  • Na ochtenddienst in de Dorpskerk koffie drinken in Ons Centrum 

Zondag 26 augustus 2018

  • Na ochtenddienst in de Gorechtkerk koffie drinken in het Gorechthuis

Zondag 2 september 2018

  • Na ochtenddienst in de Gorechtkerk koffie drinken in het Gorechthuis

 

Dit bericht is geplaatst in Geen categorie. Bookmark de permalink.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *